Z Zee.Wiki (CS)
Přejít na: navigace, hledání

Lindsey Vonn: Sněhová bronzová pro Američana, když dělá historii v závěrečném závodě[editovat]

CORTINA D
  • Lindsey Vonnová nikdy neunikla tiše do západu slunce.
  • Nejúspěšnější ženská alpská lyžařka v historii, ta největší Amerika vyráběla, vyhnula se z brány a naposledy se vrhla na sjezdovku a ujistila se, že její rozloučenou rasu odpovídá její zlaté kariéře: historické, dramatické a plné emocí.
  • Konec nebyl triumfální, ale nemusí to být. Lindsey Vonn už měla své místo v historii.
  • Přesto s bronzem na švédských svazích, kde získala své první mistrovské medaile, Vonn doplnila svou závěrečnou kapitolu jako elitní sportovce - stává se nejstarší ženou, která si na mistrovství světa získala medaili, jen čtvrtý lyžař vyhrál medaili na šest mistrovství světa a rovná se Christel Cranz a Annemarie Moser-Proll rekord pěti ženských sjezdových medailí na mistrovství světa.
  • ČTĚTE: Lindsey Vonn: Kariéra v obrazech
  • ČTĚTE: Vonn na artritidě a herectví s 'The Rock'
Lindsey Vonn soutěží během posledního závodu.
  • Cestou za branou třetí, Američan nastavil časné tempo a Vonn se nevěřícně díval na cílovou čáru, protože závodníci se snažili překonat čas.
  • Olympijský šampión na sjezdu Sofia Goggia se nezdařil a až v obraně šampióna Ilka Stuhec šla do deváté, že byly zničeny sny o zlatě. Slovinská doba 1: 01.74 zajistila, že se stala první lyžařkou, která úspěšně obhajovala sjezdy žen od Maria Walliser v letech 1987 a 1989, zatímco švýcarská Corrinne Suterová následovala popírání stříbra Vonna.
  • ČTĚTE: Vonn oznamuje odchod do důchodu
  • ČTĚTE: Vonn vezme downhill bronz na PyeongChang 2018