Z Zee.Wiki (CS)
Přejít na: navigace, hledání

Sergio Aguero hrdinkou jako hrdina jako Man City tatínek Chelsea[editovat]

Sergio Aguero oslavuje skóre proti Chelsea.
  • Sergio Aguero vstřelil podruhé hattrick ve třech zápasech, když Manchester City porazil Chelsea 6-0, aby překonal Liverpool a vrátil se na vrchol nedělní Premier League.
  • Čtyři góly v pustých prvních 25 minutách zajistily vítězství s Raheem Sterlingem, Aguerem (dvakrát) a Ilkayem Gundoganem, kteří našli síť.
  • Aguero dokončil svůj hattrick z trestného bodu v 56. minutě, než Sterling zakončil a zakončil bodování.
  • Znepokojivě pro Chelsea to mohlo být víc. Aguero ztratil v prvním období snadnou šanci, zatímco město dominovalo od začátku až do konce.
  • Hatt-trik argentinského útočníka byl 11. místo v Premier League od podpisu v Atletico Madrid v roce 2011, který se rovnal rekordy bývalého Newcastlu, Blackburna a útočníka v Southamptonu Alan Shearer.